FriedChicken Ve Pizzayı Hiç böyle Yemediniz

FriedChicken Ve Pizzayı Hiç böyle Yemediniz

 

Belçikalı İş Adamı Mustafa Yologlu, ve iş ortagı Onur Sarı imza attıkları her işte büyük beğeni topluyorlar. Hayata geçirdikleri büyük projelerin yanında şimdi de doğu ve batıdan topladıkları baharat karışımlarıyla fast food Dünyasına bir ilki getiriyorlar.

Belçika da yemek kültürüne yenilik getirecek lezzet hijyen, hızlı ve deneyimli ekibiyle start verecek olan Yologlu, ve ortagı  Sarı , çıktıkları bu lezzet yolculuğunda, fast food alanında büyük bir açığı kapatacak.

Doğu ve Batının, lezzetli ve egzotik baharatlarıyla karıştırdıkları menülerinde ise şunlar var.

Taze malzemesi çıtır ekmeği, bol kepçe karışımı ve değişik baharatlarıyla farklı lezzet arayanlar için bol karışımlı pizza.

Günlük ve helal kesim olmasına dikkat edilen piliç etiyle yapılmış buğur buğur  kendi özel makinası

ve suyuyla pişmiş taze ve günlük Fried chicken (tavuk ). Özenle hazırlanmış ekmeği, bütün sağlık kontrolleri alınmış sosisleri, itina ile seçilmiş fito yağlarıyla karıştırılmış olağan üstü lezzet sunan hamburgerler var.

Lokasyon olarak şehirde; ulaşımı çok kolay olan uğrak yerlerin birleştiği nokta da lezzet dünyasına merhaba diyecek olan restoran 7 den 77 yediye sağlık güler yüzlü hizmet ve lezzete doydukları yeni durakları olacak.

Yeni ve farklı olan bu festivali tatmanızı tavsiye ederiz.

Belçika da Onderwijsstraat 79 2060 Antwerpen de sizleri damak tadı şöleni için beklemekte.

İlk şubesine olan talep karşısında ortaklar çok kısa zamanda Belçika’nın, beş farklı noktasına yayılmayı planlamakta.

 

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir